page-header

Унікальність технології

Що відрізняє CACI від інших мікрострумів?

Мікроструми CACI — це використання наднизьких частот у поєднання з технологією опору шкіри та запатентованою формою хвилі Цунамі. Ця унікальна цифрова форма хвилі оптимізує результати та комфорт, поступово збільшуючи інтенсивність та долаючи опір шкіри. Потужність хвилі збільшується під час глибшого проникнення в тканини та забезпечує максимальний вплив на м’язи з мінімальним подразненням на поверхні. Саме тому система CACI не тільки досягає кращих результатів, але й забезпечує їх тривалість. Наше цунамі — це те, що відрізняє CACI від інших мікрострумових апаратів.

Технічні відмінності

Крім унікальної запатентованої форми хвилі, апарат CACI відрізняється також різноманіттям методів впливу, перш за все, інноваційною технологією подвійної дії S.P.E.D®: вперше в історії косметології вдалося поєднати мікроструми з потужною терапевтичною дією LED-терапії. Подвійний вплив енергії світла та мікрострумів стимулює регенерацію шкіри шляхом синтезу колагену.

4 унікальні синергетичні технології:
S.P.E.D®

поєднання мікрострумової стимуляції та світлової LED-терапії

Некристалічна дермабразія

механічна ексфоліація поверхні шкіри у поєднанні зі світловою LED-терапією

Нехірургічний ліфтінг

високочастотний струм у поєднанні зі світловою LED-терапією

Ультразвукова чистка

п’єзоелектричні коливання у поєднанні з ультразвуковою дією

Меню апарата містить більше 110 встановлених програм, як-то нехірургічний ліфтинг, тонізація шкіри, ексфоліація, регенерація, лікування проблемної та пошкодженої сонцем шкіри, зменшення глибини зморшок та ліній та багато інших.

Зворотній зв'язок
Записатися на тест-драйв

    Back to top of page