page-header

Догляд за обличчям

Неінвазивна процедура для обличчя із застосуванням технології подвійної дії S.P.E.D®, яка забезпечує миттєве омолодження шкіри та відновлення тонусу обличчя. У процедурі використовуються імпульси мікрострумів для ліфтингу та тонізації, а світлова LED-терапія покращує еластичність шкіри та допомагає розгладити тонкі лінії та зморшки. Процедура зміцнює шкіру, надає обличчю молодшого, свіжого, сяючого вигляду.

Поєднує фірмову процедуру CACI і техніку глибокої ексфоліації для ревіталізації шкіри. Після процедури шкіра стає більш гладенькою та осяйною. Застосовується поєднання передових технологій для розгладження зморшок, миттєвого ліфтингу, зміцнення та відновлення тонусу шкіри обличчя та шиї.

Процедура призначена для проблемної шкіри. Після неї шкіра сяє здоров’ям та красою. Поєднання червоного та синього LED-світла, глибокого очищення та ексфоліації шкіри ефективно освітлює та вирівнює тон.

Процедура розроблена спеціально для догляду за шкірою чоловіків. У процедурі застосовується поєднання передових технологій: глибоке очищення та ексфоліація спрямовані на боротьбу з псевдофолікулітом бороди та вростанням волосків, а електричні імпульси підтягують, зміцнюють та тонізують лінію підборіддя. Далі, маска CACI Hydro Mask та світлова LED-терапія використовуються для гідратації, заспокоєння та вирівнювання шкіри. Шкіра стає освіженою, ревіталізованою і виглядає молодшою. Ефективно та безболісно.

Заспокійлива процедура для чутливої шкіри

Призначена для гіперчутливої та схильної до подразнення шкіри. У процедурі використовується світлова LED-терапія, відома антибактеріальною та протизапальною дією, у поєднанні з гелевою маскою для заспокоєння, усунення почервоніння та регідратації шкіри.

Процедура розроблена для глибокого живлення, гідратації та зміцнення шкіри. Під час м’якого масажу поверх гідрогелевої маски для обличчя ролери випромінюють одночасно імпульси мікрострумів та світлові LED-промені. Ролери передають омолоджувальну енергію, забезпечують інтенсивну гідратацію та відновлення пружності, м’якості шкіри, а також розгладжування тонких ліній та помітно оновлюють її. Ідеальний варіант для зневодненої та пошкодженої сонцем шкіри.

Процедура призначена для боротьби з глибокими лініями та зморшками, у тому числі гусячими лапками та мімічними зморшками. Це неінвазивна, безголкова альтернатива ін’єкціям колагену та дермальним філерам. Помітне розгладження зморшок вже після першої процедури.

Надайте вашим губкам звабливого об’єму. Шкіра губ миттєво набуває бажаного об’єму, м’якості, пружності та природної повноти. Це швидка процедура для миттєвого отримання голлівудської усмішки без ін’єкцій.

Відновлення тканин

Процедура призначена для розгладження розтяжок та рубців. Для активізації відновлення тканин шкіри та їх загоєння використовуються техніки глибокої ексфоліації шкіри, мікрострумової стимуляції та світлової LED-терапії.

Ліфтинг овалу обличчя та підборіддя

Боротьба з в’ялістю м’язів овалу обличчя та підборіддя. Використовується технологія подвійної дії S.P.E.D®, яка поєднує силу світлової LED-терапії та мікрострумів. Процедура забезпечує ліфтинг та зміцнення контурів обличчя, відновлення тонусу та пружності. Ідеальний варіант для жінок, які хочуть покращити овал обличчя, усунути птоз та здобути точене підборіддя.

Омолодження області навколо очей

Ліфтинг та зміцнення м’язів навколо очей, особливо в проблемних зонах, які з віком першими втрачають пружність — наприклад, шкіра, що нависає над верхньою повікою. У процедурі використовуються ролери, наповнені сироваткою, а також заспокійлива маска Eye Revive Mask для усунення набряклості, припухлості та темних кіл. В результаті процедури також помітно розгладжуються «гусячі лапки» навколо очей.

Зворотній зв'язок
Записатися на тест-драйв

    Back to top of page