page-header

Про бренд

CACI INTERNATIONAL — британський бренд з унікальною технологією мікрострумової терапії. Слово CACI (Кейсі) означає: Computer Aided Cosmetology Instrument, тобто Комп’ютеризований Косметологічний Інструмент.

CACI — це оригінальна безопераційна процедура підтяжки обличчя та тіла, розроблена доктором Томасом Вінгом із США. Спочатку процедура використовувалася для лікування пацієнтів після паралічу та інсульту, але було виявлено, що при лікуванні ураженої сторони обличчя, вона насправді виглядала більш підтягнутою та молодою, ніж необроблена сторона.

CACI International своїм виходом у 1992 році здійснив революцію на ринку краси, коли представив унікальну технологію нехірургічної корекції обличчя та тіла за допомогою мікрострумів.

Постійні інвестиції в дослідження та розробки дозволяють CACI бути завжди на передовій сучасних технологічних відкриттів, впроваджуючи їх у свої апарати. Обладнання CACI — це високі стандарти, британська якість, виняткові результати, всесвітнє визнання та світове лідерство у виробництві апаратів мікрострумової терапії.

Чому обирають CACI?

Зупиняючи свій вибір на CACI, ви отримуєте комфорт та спокій, що придбали продукт бренду, який гарантує якість, результативність та рентабельність.

Як британський лідер у виробництві неінвазивного обладнання для естетичної медицини та косметології, CACI є вибором №1 для понад 10 000 готелів, СПА та велнес-центрів у понад 97 країнах світу.

Передові нехірургічні системи CACI для догляду за обличчям та тілом забезпечують видимий результат, стійкий ефект та міцну репутацію чудового інструменту для підвищення рентабельності салонного бізнесу. Кожна із систем CACI — це must-have для підприємства індустрії краси, що бажає мати постійний зростаючий дохід. Купуючи систему CACI, ви купуєте значно більше, ніж просто апарат. Ви стаєте частиною команди переможців та поділяєте світовий успіх бренду CACI.

Ми допомагаємо розвитку вашої справи та забезпечуємо глибоке й всеосяжне навчання та маркетингову підтримку. Вибираючи апарати CACI, ви стаєте нашим другом, партнером та соратником.

У той час як системи CACI включають кілька технологій, серцем всіх систем є наша основна технологія мікрострумів.

Ласкаво просимо у світ неповторних мікрострумів CACI — улюбленця світових зірок, серед яких найяскравішими шанувальниками методики є Дженніфер Лопес, Дженніфер Еністон, Кім Кардаш’ян.

Зворотній зв'язок
Записатися на тест-драйв

    Back to top of page