page-header

Функціональні можливості

Відзначений нагородами мультифункціональний апарат для мікрострумової терапії CACI Synergy є вершиною багаторічних розробок та підтвердженням бездоганної репутації британської компанії-виробника CACI INTERNATIONAL.

Synergy комбінує в собі одразу декілька функцій в одному апараті, зокрема й інноваційну технологію подвійної дії S.P.E.D®: вперше в історії косметології вдалося поєднати мікроструми з потужною терапевтичною дією LED-терапії.
Подвійний вплив енергії світла та мікрострумів стимулює регенерацію шкіри шляхом синтезу колагену.
Технологія подвійної дії S.P.E.D® має клінічні докази: більш швидкі та довгострокові результати порівняно зі стандартними мікрострумами.

Завдяки сучасному дизайну та новітнім досягненням у галузі естетичної медицини та фізіології, апарат для мікрострумової терапії CACI Synergy System знаходиться в перших рядах неінвазивних технологій. Постійні інвестиції в дослідження та розробку дозволяють створювати дивовижні та унікальні нові технології, які забезпечують разючі результати без необхідності хірургічного втручання та ін’єкційних процедур.
Процедури стимулюють циркуляцію енергії в тканинах та м’язах обличчя. Вони збільшують швидкість, з якою шкіра виробляє білки, як-от колаген та еластин, та швидкість, з якою м’язова тканина може бути відновлена. Процедури стосуються як шкіри, так і підтримувальної м’язової тканини під нею, відновлюючи форму та життєздатність тканин, які стали м’якими через атрофію та недостатній кровообіг.

Функціональні можливості апарата
Мікроліфтинг CACI з технологією S.P.E.D®

У мікрострумовій насадці з подвійними та четверними наконечниками використовується інноваційна технологія подвійної дії S.P.E.D®, яка дозволяє отримати одночасно силу світлової LED-терапії та мікрострумів. Одночасна подвійна дія світлодіодів та мікрострумової енергії стимулює регенерацію тканин, сприяє виробленню колагену, підтягує атонічні м’язи та помітно розгладжує тонкі лінії та глибокі зморшки. Унікальне поєднання цих технологій забезпечує більш помітні та довгострокові результати.

Wrinkle comb — неінвазивна ревіталізація шкіри.

Wrinkle comb використовується для ефективного та безболісного вирівнювання та розгладжування глибоких ліній та зморшок. Це безголкова альтернатива філерам.

Унікальна насадка Wrinkle comb передає високочастотні електричні хвилі та LED-світло одночасно, чим стимулює вироблення еластину та колагену. Червоне LED-світло активізує омолодження шкіри та сприяє загоєнню тканин. Синій LED-світло має антибактеріальну та заспокійливу дію, застосовується для запаленої та подразненої шкіри. А змінний імпульсний режим LED-світлів особливо ефективний для лікування проблемної та схильної до акне шкіри.

Гідротонізація з технологією S.P.E.D®

Спеціальні ролери для м’якого масажу обличчя через електропровідну фірмову гідрогелеву маску CACI Hydro Mask. Синергічна енергія мікрострумів та LED-терапії передається через ролери та забезпечує миттєву інтенсивну гідратацію шкіри, відновлює м’язовий тонус та пружність. Червоне світло зазвичай використовується для боротьби зі старінням, оскільки воно стимулює вироблення колагену та омолоджує шкіру. Синє світло допомагає заспокоїти запалену або подразнену шкіру.

Некристалічна дермабразія з LED-терапією.

У новій технології ексфоліації використовується інструмент з абразивним наконечником, який обертається на різних швидкостях по еліптичній осі. Кругове обертання абразивної головки здійснює поступову контрольовану ексфоліацію шкіри, усуваючи нерівність тектури та забруднення. Набір одноразових наконечників для дермабразії, покритих шаром карбіду кремнію, використовується для поверхневого або глибокого відлущування епідермісу, що в результаті приводить до більш чистого, гладкого і молодого кольору обличчя. Точний контроль глибини шліфування дозволяє адаптувати процедуру спеціально до потреб шкіри конкретного пацієнта. Цей унікальний метод мікродермабразії без використання вакууму та кристалів допомагає уникнути проблем, характерних для класичної дермабразії — а саме подразнення, складного пост-догляду та тривалого загоєння.
Також можна застосувати масажний наконечник для проведення лімфодренажної процедури. Orbital abrader пропонує одночасно світлову LED-терапію та ексфоліацію, щоб стимулювати омолодження, оновлення та регенерацію шкіри.

T-bar — насадка для ліфтингу та контурингу.

Т-подібна мікрострумова насадка призначена для обробки великих площ, корекції «бульдогових щік» і контурингу овалу обличчя.

Ультразвукова чистка та сонофорез.

Ультразвукова лопатка містить керамічні/кварцові перетворювачі, які при стимуляції електричним струмом випромінюють швидкі вібрації, 27 000 коливань на секунду. Ці коливання миттєво усувають забруднення з поверхні шкіри та відлущують мертві клітини. Таким чином, інструмент використовується для глибокого очищення та м’якої ексфоліації епідермісу.Ультразвукова лопатка забезпечує більш дбайливий і менш агресивний спосіб ексфоліації шкіри, ніж традиційна мікродермабразія.
Інструмент також можна налаштувати на спеціальну частоту для посилення проникнення активних компонентів завдяки використанню сонофорезу, який доставляє їх глибше в шкіру.

ETR — інструмент посилення процедур тонізації шкіри.

Під час процедури нехірургічного ліфтингу на обличчі або шиї розташоваюуться спеціальні електроди, що дозволяє впливати одночасно на кілька зон. Через електроди передається постійний потік мікроструму, що допомагає усунути недоліки шкіри у вигляді рубців, постакне, покращити стан розтяжок.

 

Додаткові опції
(Не входять до стандартної комплектації апарата)
Eye Revive Rollers — ролери для омолодження зони навколо очей.

Ці ролери розроблені спеціально для застосування на ніжній ділянці навколо очей. Ролери можна наповнити активною сироваткою для глибшого проникнення активних компонентів. Ролери використовують мікрострум для дбайливого зміцнення та тонізації атонічних м’язів, а живильна маска CACI Eye Revive Mask допомагає підтягнути повіки, позбутися набряклості та темних кіл під очима, розгладити зморшки та лінії навколо очей.

ECM — електромасажер для боротьби з целюлітом.

ECM поєднує в собі терапевтичні властивості масажу та ефективність мікрострумової терапії. Ролери-провідники допомагають усунути целюліт завдяки м’якому руйнуванню жирових відкладень шляхом масування в’ялих м’язів, усунення хворобливих відчуттів та стимуляції кровообігу. Масажні рухи активізують циркуляцію крові та запускають природний лімфодренаж, а також допомагають повернути тонус м’язам і позбутися непривабливої «апельсинової шкірки».

Electro Gloves — мікрострумова терапія рук.

Електрорукавички зроблені з електропровідного матеріалу та забезпечують вплив мікрострумів на кисті рук.

Омолоджувальна маска для рук CACI Rejuvenating Hand Mask використовується в поєднанні з електрорукавичками для більш ефективного зволоження та омолодження шкіри рук, підвищення її пружності, зміцнення та покращення кровообігу.

Зворотній зв'язок
Записатися на тест-драйв

    Back to top of page